
К-кт підшипника передньої/Mitsubishi Lancer CY 1.5i-2.0i/2.0D/Outlander, 43-28997-SX, (Stellox)
1 040 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 87299
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28997-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника-ступи передньої/Mitsubishi Lancer CY 1.5i-2.0i/2.0D/Outlander за найвигіднішою ціною!
К-кт підшипника-ступи передньої/Mitsubishi Lancer CY 1.5i-2.0i/2.0D/Outlander можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28997-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, C-Crosser, Outlander, Sebring, 4007, 4008, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴/комплект
