
К-кт підшипника ступ. пер./Mitsubishi Lancer/Outlander 03-, 43-29002-SX, (Stellox)
857 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 87300
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-29002-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Mitsubishi Lancer/Outlander 03 — за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Mitsubishi Lancer/Outlander 03-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-29002-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 857 ₴/комплект
