
Підшипник ступ. пер./Nissan Sunny B12/N13 86-90, 40-30016-SX, (Stellox)
707 ₴
- В наявності
- Код: 87303
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30016-SX
У нас ви можете купити Підшипник ступ. пер./Nissan Sunny B12/N13 86-90 за вигідною ціною!
Підшипник ступ. пер./Nissan Sunny B12/N13 86-90, можна замовити як накладним платежимом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30016-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴
