
Підшипник ступ. закабл. / Fiat Punto/Bravo/Marea/Palio 93-00 ABS, 40-30052-SX, (Stellox)
1 344 ₴
- В наявності
- Код: 87306
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30052-SX
У нас ви можете купити Підшипник ступ. зад. / Fiat Punto/Bravo/Marea/Palio 93-00 ABS за вигідною ціною!
Підшипник ступ. закабл. / Fiat Punto/Bravo/Marea/Palio 93-00 ABS, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30052-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр фланця | 117 мм |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, 145, 146, Punto, Palio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴
