
Сайлентблок важеля зад.нижн. / Audi A2 1.4TDi 00-, 87-07352-SX, (Stellox)
358 ₴
- В наявності
- Код: 88576
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
87-07352-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля зад.нижн. / Audi A2 1.4TDi 00 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля зад.нижн. / Audi A2 1.4TDi 00-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87-07352-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴
