
Сайлентблок заднього заднього важеля/Nissan Pathfinder R51M -05, 77-00388-SX, (Stellox)
337 ₴
- В наявності
- Код: 88631
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00388-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок заднього заднього важеля/Nissan Pathfinder R51M-05 за вигідною ціною!
Сайлентблок заднього заднього важеля/Nissan Pathfinder R51M-05, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00388-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴
