
Сайлентблок переднього верхнього важеля/Mitsubishi Pajero III/Montero V65W/V75W 00-06, 77-00665-SX, (Stellox)
283 ₴
- В наявності
- Код: 88643
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00665-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок переднього верхнього важеля/Mitsubishi Pajero III/Montero V65W/V75W 00-06 за вигідною ціною!
Сайлентблок переднього верхнього важеля/Mitsubishi Pajero III/Montero V65W/V75W 00-06, можна замовити як накладним платежимом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00665-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴
