
Сайлентблок важеля зад. Renault Laguna 93-_x000D_ 77-00156-SX, 77-00156-SX, (Stellox)
369 ₴
- В наявності
- Код: 90154
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00156-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля зад. Renault Laguna 93-_x000D_ 77-00156-SX за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля зад. Renault Laguna 93-_x000D_ 77-00156-SX, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00156-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴
