
Сайлентблок важеля пер. Opel Kadett 1.8/2.0 84-94_x000D_ 77-00128-SX, 77-00128-SX, (Stellox)
284 ₴
- В наявності
- Код: 90161
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00128-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля пер. Opel Kadett 1.8/2.0 84-94_x000D_ 77-00128-SX за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля пер. Opel Kadett 1.8/2.0 84-94_x000D_ 77-00128-SX, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00128-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 59 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Espero, Nexia, Kadett |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴
