
Диск гальмівний Renault Kangoo 1.6i/1.5DCi 07- задній, 6020-1689-SX, (Stellox)
2 891 ₴
- В наявності
- Код: 90338
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6020-1689-SX
У нас ви можете купити Диск гальмівний Renault Kangoo 1.6i/1.5DCi 07-задній за найвигіднішою ціною!
Диск гальмівний Renault Kangoo 1.6i/1.5DCi 07- задній, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6020-1689-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 891 ₴
