
К-кт підшипника ступ. зад. / MB Sprinter, VW LT 28/35 95-02, 43-28385-SX, (Stellox)
1 441 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 90349
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28385-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. зад. / MB Sprinter, VW LT 28/35 95-02 за найвигіднішою ціною!
К-кт підшипника ступ. зад. / MB Sprinter, VW LT 28/35 95-02, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28385-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴/комплект
