
Колодки дискові п. з антискр. п. Iveco Daily 01-06, MB Sprinter/Vario, 85-01451B-SX, (Stellox)
941 ₴
- В наявності
- Код: 90368
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
85-01451B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові п. з антискр. п. Iveco Daily ll 01-06, MB Sprinter/Vario за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові п. з антискр. п. Iveco Daily ll 01-06, MB Sprinter/Vario, можна замовити як накладним платіжом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 85-01451B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 67.9 мм |
| Довжина | 164.8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Vario, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴
