
Опора кульова к-кт/Renault R19 89-, 52-00038-SX, (Stellox)
418 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 90690
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
52-00038-SX
У нас ви можете купити Опора кульова к-кт/Renault R19 89 за вигідною ціною!
Опора кульова к-кт/Renault R19 89-, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-00038-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 94 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Rodeo, 19, Express, Rapid, Solenza, 11, Scenic, 21, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴/комплект
