
Підшипник маточини/MB Sprinter 97-06, 43-28790-SX, (Stellox)
408 ₴
- В наявності
- Код: 90702
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28790-SX
У нас ви можете купити підшипник маточини/MB Sprinter 97-06 за вигідною ціною!
підшипник маточини/MB Sprinter 97-06, можна замовити як накладним платежем, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оплат). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28790-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴
