
Підшипник опори аморт. / Nissan Primastar X83 02-, 26-74009-SX, (Stellox)
396 ₴
- В наявності
- Код: 91401
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
26-74009-SX
У нас ви можете купити Підшипник опори аморт. / Nissan Primastar X83 02 — за вигідною ціною!
Підшипник опори аморт. / Nissan Primastar X83 02-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26-74009-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴
