
Підшипник маточини передньої безabs/Mitsubishi Outlander 06-, 40-30214-SX, (Stellox)
864 ₴
- В наявності
- Код: 91405
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30214-SX
У нас ви можете купити Підшипник стопи передньої без abs/Mitsubishi Outlander 06 — за найвигіднішою ціною!
Підшипник маточини передньої безabs/Mitsubishi Outlander 06-, можна замовити як накладний платіж, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30214-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴
