
Сайлентблок важеля зад. / Audi A3, VW Golf 97-, 71-11084-SX, (Stellox)
274 ₴
- В наявності
- Код: 91511
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
71-11084-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок важеля зад. / Audi A3, VW Golf 97 — за вигідною ціною!
Сайлентблок важеля зад. / Audi A3, VW Golf 97-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику плату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 71-11084-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 41 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, TT, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴
