
Колодки диск. перед. / Toyota Corolla, Auris 1.3-1.8/1.4D 12-, 000 655B-SX, (Stellox)
773 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 93429
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 655B-SX
У нас ви можете купити Колодки-диск. / Toyota Corolla, Auris 1.3-1.8/1.4D 12 — за вигідною ціною!
Колодки диск. перед. / Toyota Corolla, Auris 1.3-1.8/1.4D 12-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 655B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 57.1 мм |
| Довжина | 134.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴/комплект
