
Сайлентблок зад.підв. нижні.плав. 7700693SX / Land Rover Range Rover 4.2/4.4/3.0TD 02-, 77-00693-SX,
957 ₴
- В наявності
- Код: 94104
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00693-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. підв. нижній.плав. 7700693SX/Land Rover Range Rover 4.2/4.4/3.0TD 02- за вигідною ціною!
Сайлентблок зад.підв. нижні.плав. 7700693SX/Land Rover Range Rover 4.2/4.4/3.0TD 02-, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00693-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴
