
Підшипник ступ. пер./Audi 100/200/Avant/Quattro 85-88, 40-30024-SX, (Stellox)
698 ₴
- В наявності
- Код: 94145
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30024-SX
У нас ви можете купити Підшипник-ступ. пер./Audi 100/200/Avant/Quattro 85-88 за вигідною ціною!
Підшипник ступ. пер./Audi 100/200/Avant/Quattro 85-88, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике передопрасування). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30024-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴
