
Підшипник ступ. пер./Honda Accord CB3/CB7/CC77/CD75 1.8-2.2 89-, 40-30035-SX, (Stellox)
1 286 ₴
- В наявності
- Код: 94146
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
40-30035-SX
У нас ви можете купити Підшипник-ступ. пер./Honda Accord CB3/CB7/CC77/CD75 1.8-2.2 89- за вигідною ціною!
Підшипник ступ. пер./Honda Accord CB3/CB7/CC77/CD75 1.8-2.2 89-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелика пропозиція). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-30035-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 286 ₴
