
Комплект підшипника маточини колеса/Hyundai Sonata 1.8-2.7 88-01, 43-28866-SX, (Stollox)
637 ₴
- В наявності
- Код: 95218
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28866-SX
У нас ви можете купити Комплект підшипника маточини колеса/Hyundai Sonata 1.8-2.7 88-01 за найвигіднішою ціною!
Комплект підшипника маточинки колеса/Hyundai Sonata 1.8-2.7 88-01, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28866-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santamo, Joice, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴
