
К-кт підшипника ступ. пер./Peugeot 205-406, CitroenXantia, 43-28030-SX, (Stellox)
736 ₴
- В наявності
- Код: 96576
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
43-28030-SX
У нас ви можете купити К-кт підшипника ступ. пер./Peugeot 205-406, CitroenXantia за вигідною ціною!
К-кт підшипника ступ. пер./Peugeot 205-406, CitroenXantia, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатом (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43-28030-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Partner, 306, 206, BX, Jumpy, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, 405, 406 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴
