
Сайлентблок зад. балки зад. 7700100SX / Peugeot 206 all 98-, 77-00100-SX, (Stellox)
461 ₴
- В наявності
- Код: 97326
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00100-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. балки зад. 7700100SX/Peugeot 206 all 98 — за вигідною ціною!
Сайлентблок зад. балки зад. 7700100SX/Peugeot 206 all 98-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику гарантію). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00100-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴
