
Сайлентблок зад.боловлі перед. 7701544SX / Audi A3 2.0TFSi/2.0TDi 16V 04-, 77-01544-SX, (Stellox)
911 ₴
- В наявності
- Код: 97534
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-01544-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад.балки перед. 7701544SX/Audi A3 2.0TFSi/2.0TDi 16V 04 — за вигідною ціною!
Сайлентблок зад.боловлі перед. 7701544SX/Audi A3 2.0TFSi/2.0TDi 16V 04-, можна замовити як накладним платежом, так і за попередньою опцією (на деякі товари потрібно невелике передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-01544-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A1, TT, A3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911 ₴
