
Сайлентблок заднього важеля нижнього передній 7701605SX/Land Rover Range Rover Sport 05-, 77-01605-SX,
625 ₴
- В наявності
- Код: 97781
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-01605-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок заднього важеля нижнього переднього 7701605SX/Land Rover Range Rover Sport 05 — за вигідною ціною!
Сайлентблок заднього важеля нижнього передній 7701605SX/Land Rover Range Rover Sport 05-, можна замовити як накладним платежом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-01605-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴
