
Колодки дискові задні 000578BSX/ Toyota Avalon/Camry 2.4-3.5 96-05, 000 578B-SX, (Stellox)
499 ₴
- В наявності
- Код: 98255
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
000 578B-SX
У нас ви можете купити Колодки дискові задні 000578BSX/Toyota Avalon/Camry 2.4-3.5 96-05 за найвигіднішою ціною!
Колодки дискові задні 000578BSX/ Toyota Avalon/Camry 2.4-3.5 96-05, можна замовити як накладним платіжом, так і за попереднього плаття (на деякі товари потрібно невелика передоплата). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000 578B-SX |
| Виробник | Stellox |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 99.5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, Solara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
