
Сайлентблок зад. балки 7700798SX/VW Golf Variant all 92-99, 77-00798-SX, (Stellox)
499 ₴
- В наявності
- Код: 98312
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
77-00798-SX
У нас ви можете купити Сайлентблок зад. балки 7700798SX/VW Golf Variant all 92-99 за вигідною ціною!
Сайлентблок зад. балки 7700798SX/VW Golf Variant all 92-99, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелику оплату). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 77-00798-SX |
| Виробник | Stellox |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Висота | 50 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
