
Колодка задня торб. Sprinter, VW Crafter 06-, LP1983, (DELPHI)
1 208 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 111418
+380 (96) 865-77-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LP1983
У нас ви можете купити Колодка задня торм. Sprinter, VW Crafter 06 — за вигідною ціною!
Колодка задня торб. Sprinter, VW Crafter 06-, можна замовити як накладним платежом, так і за передоплатою (на деякі товари потрібно невелике плаття). Вирушаємо товар упродовж одного робочого дня, якщо оформили замовлення до 11.00, відправимо на день замовлення. Якщо після 11.00 — відправимо наступного робочого дня. Субота, неділя вихідної!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1983 |
| Виробник | Delphi |
| Висота зовнішньої накладки | 63.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 136.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 136.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208 ₴/комплект
